Galeria

Zobacz galerię zdjęć

Wydarzenia

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter

Wczasy i wakacje w Międzyzdrojach

Międzyzdroje to ciekawa miejscowość turystyczna w północno‐zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Malownicze położenie na wyspie Wolin nad Morzem Bałtyckim sprawia, że to wspaniałe miejsce na wczasy lub wakacje.

Zaplanuj swoje wakacje w Międzyzdrojach - poznaj atrakcje

Międzyzdroje oraz wyspa Wolin to prawdziwy raj dla wszystkich, którzy cenią sobie bogactwo przyrody. Wyspę otaczają wody Zalewu Szczecińskiego, Zatoki Pomorskiej i cieśniny Dziwny. Wakacje w Międzyzdrojach oferują więcej niż plażowanie - warto również poznać atrakcje miasta i jego okolice. 

Wczasy w Międzyzdrojach nierozłącznie wiążą się z pięknymi, szerokimi plażami piaszczystymi. Najwyższe w Polsce wybrzeże morskie i urozmaicona przyroda Wolińskiego Parku Narodowego, z wieloma okazałymi pomnikami przyrody, atrakcyjnymi punktami widokowymi to powody, dla których tysiące turystów spędzają wakacje w Międzyzdrojach. Te i wiele innych atrakcji przyrodniczych są wizytówką Miedzyzdrojów. Na terenie Parku znajdują się szlaki turystyczne pozwalające na piesze i rowerowe wędrówki. Dzięki temu wakacje w Międzyzdrojach są idealnym wyborem na rodzinne wczasy i aktywny wypoczynek.

Popularne atrakcje, które warto odwiedzić spędzając wakacje w Międzyzdrojach to:
● Promenada Gwiazd,
● Gabinet figur woskowych,
● Muzeum Przyrodnicze,
● Zagroda pokazowa żubrów w Wolińskim Parku Narodowym,
● 400 metrowe molo,
● kościół św. Piotra Apostoła,
● kaplica Sella Matutina.

Najbardziej popularną letnią imprezą rozrywkową jest Międzynarodowy Festiwal Pieśni Chóralnej oraz Festiwal Gwiazd.

Wakacje nad morzem? Wybierz wczasy w Międzyzdrojach

Restauracja

Wyśmienita kuchnia włoska i polska
Skosztuj specjałów szefa kuchni
Czytaj więcej

Lokalizacja

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij